PORTRÄTT MÅLNING. Målare från 1600-talet. Förmodligen Tyskland.

239242. PORTRÄTT MÅLNING. Målare från 1600-talet. Förmodligen Tyskland.

Porträttmålning av en man som bär en päls-trimmad kappa. Olja på trä. 16 x 13 cm Guldram 30 x 28 cm.

Ramen något bristfällig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen något bristfällig.

HannoVerum
Antal besök: 1 347