SLAGBORD i trä i allmogestil. 1900-talet början.

239239. SLAGBORD i trä i allmogestil. 1900-talet början.

Blåmålat bord med två slag
Höjd 68 cm
Längd 100 cm
Djup bordskiva 55 cm
Bredd uppslagsskiva 21 cm.

Bruksslitage, repor, bortfall av färg, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåmålat bord med två slag
Höjd 68 cm
Längd 100 cm
Djup bordskiva 55 cm
Bredd uppslagsskiva 21 cm.

Antal besök: 824