DAMCYKEL, "De luxe" DBS, 28", 1960/70-tal.

239235. DAMCYKEL, "De luxe" DBS, 28", 1960/70-tal.

Inga växlar.

Ålders- och bruksslitage. Ej genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inga växlar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 591