antika silverpläterade tekannor.

2392213. antika silverpläterade tekannor.

Antika silverpläterade tekannor.
Mått: h. 14 - 21 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, bucklor, locket på en kanna stänger inte ordentligt, trähandtag på en kanna trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: h. 14 - 21 cm.

Antal besök: 498