SKÅL, glas, Lars Pirak, Kosta Boda, 1900-tal. Signerad.

239215. SKÅL, glas, Lars Pirak, Kosta Boda, 1900-tal. Signerad.

Dekor i form av graverade renar och symboler.
Höjd 7,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 356