BARPALLAR 3 st.

BARPALLAR 3 st.
2392056. BARPALLAR 3 st.

Höjd 75 cm sitsens diameter 35 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2392056. BARPALLAR 3 st.

Antal besök: 246