ATENIENNHYLLA, 18/1900-tal.

ATENIENNHYLLA, 18/1900-tal.
239189. ATENIENNHYLLA, 18/1900-tal.

Längd 82 cm
Bredd 43 cm
Höjd 140 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm
Bredd 43 cm
Höjd 140 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 500