TERMOHYGROGRAF, Svenska termoinstrument.

2391892. TERMOHYGROGRAF, Svenska termoinstrument.

Diagramskrivare för temperatur- och luftfuktighet.
28 x 28 x 13,5 cm.

Ej funktionstestad.Bruksslitage , repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 28 x 13,5 cm.

Antal besök: 317