BORDSUPPSATSER, 2 st och SKÅL PÅ FOT, glas, 1900-talets första hälft.

239155. BORDSUPPSATSER, 2 st och SKÅL PÅ FOT, glas, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 20-37 cm.

Bruksslitage. 2 proppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20-37 cm.

Antal besök: 702