BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.
239125. BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

Längd 37 bredd 30,5 höjd 70,5 cm.

Bruksslitage, mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre märken.

Antal besök: 511