ALGOT LARSSON. olja på duk, stuga vid bäck, signerad.

2390980. ALGOT LARSSON. olja på duk, stuga vid bäck, signerad.

Ca 46,5x55,5 cm utan ram.
Ca 52x61 cm med ram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46,5x55,5 cm utan ram.
Ca 52x61 cm med ram.

Bruksskick.

Antal besök: 727