BORD, gustavianskstil, 1900-tal.

239057. BORD, gustavianskstil, 1900-tal.

Runt bord, gustaviansk stil, 1900-tal
Diameter 83 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage, krackelerad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 83 cm
Höjd 74 cm.

Antal besök: 1 072