CHAMPAGNESTRUTAR 9 st, glas, 1900-tal.

239041. CHAMPAGNESTRUTAR 9 st, glas, 1900-tal.

Med gulddekor. Höjd ca 19,5 cm.

Ställvis slitage på gulddekor. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 720