DAMDOLK, s.k. Kwaik, Japan, 1600-tal, signerad Tang, text på klingan.

239034. DAMDOLK, s.k. Kwaik, Japan, 1600-tal, signerad Tang, text på klingan.

Shirasaya i trä, längd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Shirasaya i trä, längd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 878