JAKTKNIV, Finland, otydligt signerad på Klingan, balja i näver.

239032. JAKTKNIV, Finland, otydligt signerad på Klingan, balja i näver.

Längd 28 cm.

Småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Småskador.

Antal besök: 564