4 vinglas, höjd ca 13,5 cm. 4 vinglas, höjd ca 10,5 cm. 4 sherry, höjd ca 8,5 cm. 4 snaps, höjd ca 12,5 cm.
Nagg. Slitage. Avlagringar.