GLASSERVISDELAR, 16 delar, pantograferad dekor, möjligen Edvin Ollers, 1900-tal.

239009. GLASSERVISDELAR, 16 delar, pantograferad dekor, möjligen Edvin Ollers, 1900-tal.

4 vinglas, höjd ca 13,5 cm.
4 vinglas, höjd ca 10,5 cm.
4 sherry, höjd ca 8,5 cm.
4 snaps, höjd ca 12,5 cm.

Nagg. Slitage. Avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 vinglas, höjd ca 13,5 cm.
4 vinglas, höjd ca 10,5 cm.
4 sherry, höjd ca 8,5 cm.
4 snaps, höjd ca 12,5 cm.

Nagg. Slitage. Avlagringar.

Antal besök: 1 250