BOWIEKNIV, fäste i nysilver, signerad Woodhead Howard ST Sheffield.

238964. BOWIEKNIV, fäste i nysilver, signerad Woodhead Howard ST Sheffield.

Reklamtext på klingan, använd som provexemplar vid försäljning i USA, längd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 060