JARDINJÄR, keramik, jugend, möjligen Tyskland, 1900-talets första hälft.

238963. JARDINJÄR, keramik, jugend, möjligen Tyskland, 1900-talets första hälft.

Stämpelmärkt undertill. Längd ca 35 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, krackeleringar.

Antal besök: 1 325