SOFFA, 1920/30-tal.

SOFFA, 1920/30-tal.
2389370. SOFFA, 1920/30-tal.

Fast stoppad klädsel i rygg, lösa sittplymåer. Rikt skuren dekor i stommen, rotting längst armlänen.
Höjd ca 82 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Längd ca 173 cm
Djup ca 88 cm.

åldersslitage, bruksslitage, förekommer fläckar/märken/lösa möbelband/repor/jack/nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2389370. SOFFA, 1920/30-tal.

Höjd ca 82 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Längd ca 173 cm
Djup ca 88 cm.

Antal besök: 539