FAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1927.

238935. FAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1927.

Diameter ca 24,5 cm.

Slitage, repor, märken, ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 24,5 cm.

Slitage, repor, märken, ärg.

Antal besök: 1 077