STENFÖREMÅL, SEX DELAR.

STENFÖREMÅL, SEX DELAR.
2389355. STENFÖREMÅL, SEX DELAR.

Fyra yxhuvuden samt två skrapor. Yxlängder: ca 9,5- 18 cm. Skrapornas längd: ca 8 resp ca.9,5 cm.

Ålders- och bruksslitage. Med avslag och naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 280