GÖRAN DAHL. litografi, komposition, signerad, EA.

2389054. GÖRAN DAHL. litografi, komposition, signerad, EA.

Bladmått ca 90x63 cm.

Veck efter att ha varit rullad. Oramat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 90x63 cm.

Antal besök: 256