KOPPAR- OCH EMALJFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

238900. KOPPAR- OCH EMALJFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Kannor, kastruller med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kannor, kastruller med mera.

Slitage, skador.

Antal besök: 717