SKRIVBORD, björk, nyare tillverkning.

2388804. SKRIVBORD, björk, nyare tillverkning.

Skrivbord i massiv björk, med en utdragslåda i sarg.
Mått: längd 137, bredd 76, höjd 75 cm.

Bruksslitage, repor och märken. topp med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 884