MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

23887. MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Grålackerat med förgyllda skärningar. Kannelerade ben.
Bord, diameter 110 cm.
4 stolar.

Repor, slitage och slagmärke. Iläggsskivor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, diameter 110 cm.
4 stolar.

Antal besök: 1 214