PIEDESTALER, 2 st, grönmålat trä, 1900-tal.

238782. PIEDESTALER, 2 st, grönmålat trä, 1900-tal.

Höjd ca 99 cm.

Slitage, skador, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 99 cm.

Antal besök: 662