KOPPAR, 22 delar, Arabia, 1950-60-tal.

238750. KOPPAR, 22 delar, Arabia, 1950-60-tal.

Koppens höjd 4 cm. Fatets diameter 10,5 cm.

Bruksslitage, repor. En kopp med smärre nagg. Ett fat med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 490