SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.
238736. SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

68 X 67 cm.

Smärre skador, lagningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 X 67 cm.

Antal besök: 616