VASER, 2 st och LOCKSKÅL, glas, PO Ström, Alsterfors, 2 st signerade.

238703. VASER, 2 st och LOCKSKÅL, glas, PO Ström, Alsterfors, 2 st signerade.

Höjd ca. 12-19 cm.

Lockskål och vas med nagg.

Spricka rakt den gröna vasen

Alla 3 vaserna har någon form av skada såsom nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12-19 cm.

Lockskål och vas med nagg.

Spricka rakt den gröna vasen

Antal besök: 1 563