SOVRUMSMÖBEL, byrå, 2 sängbord och 2 stolar,1940-tal.

238682. SOVRUMSMÖBEL, byrå, 2 sängbord och 2 stolar,1940-tal.

Byrå, höjd 64 cm, längd 94 cm, djup 43 cm.
Sängbord, höjd 51 cm, bredd 41 cm, djup 32 cm.
Stol, rygghöjd 79 cm.

Hårt bruksslitage.
Repor, märken och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol, rygghöjd 79 cm.

Hårt bruksslitage.
Repor, märken och skav.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 017