Byrå, höjd 64 cm, längd 94 cm, djup 43 cm. Sängbord, höjd 51 cm, bredd 41 cm, djup 32 cm. Stol, rygghöjd 79 cm.
Hårt bruksslitage. Repor, märken och skav.