TRÄDGÅRDMÖBLER, 4 st, 1900-tal.

23864. TRÄDGÅRDMÖBLER, 4 st, 1900-tal.

Bestående av: Stolar 1 par, stol, bord, bordets mått: längd 89, bredd 54, höjd 60 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 4 191