ETT PAR MÅLADE TRÄ RÄFFLADE PELARE.

2386390. ETT PAR MÅLADE TRÄ RÄFFLADE PELARE.

Sannolikt målade furu kolumner, höjd 110cm x bredd 36cm x djup 36cm. (övre bas 33cm²).

Allmänt slitage och bucklor i trä. Skador och repor/flagning till mörk färg över båda föremålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019