PARTI LINNE, handdukar, servetter, samt dukar, 1900-tal.

238635. PARTI LINNE, handdukar, servetter, samt dukar, 1900-tal.

Partiet innehåller:
12 + 12 + 10 + 2 servetter.
12 servetter med kräftmotiv.
12 handdukar
1 längd handdukstyg.
4 dukar, olika storlekar.

Bruksslitage, fläckar, broderade monogram. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Partiet innehåller:
12 + 12 + 10 + 2 servetter.
12 servetter med kräftmotiv.
12 handdukar
1 längd handdukstyg.
4 dukar, olika storlekar.

Antal besök: 1 251