SIDEBOARD, teak, Möbelfabriken Linden, Horda, 1950-tal.

238626. SIDEBOARD, teak, Möbelfabriken Linden, Horda, 1950-tal.

Höjd 89 cm.
Längd 200 cm.
Djup 45 cm.

Bruksslitage.
Höger dörr är svårstängd.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 89 cm.
Längd 200 cm.
Djup 45 cm.

Bruksslitage.
Höger dörr är svårstängd.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 841