Gunghäst, 1900-talets förra hälft.

23860. Gunghäst, 1900-talets förra hälft.

Brunmålad, på gröna medar. Höjd ca 90 cm.

Slitage. Betsel och svans saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770