MORMORSUR, 3 st, silver, bl.a. Remontoir, tidigt 1900-tal.

238600. MORMORSUR, 3 st, silver, bl.a. Remontoir, tidigt 1900-tal.

Remontoir, 10 rubies, liten sekundvisare, diameter 35 mm, vikt 31 gram. Ancre 10 rubis, liten sekundvisare, diameter 34 mm, vikt 32 gram. Mormorsur, liten sekundvisare, diameter 35, vikt 36 mm.

Slitage. Repor. Märken. Remontoir går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 101