LJUSPLÅTAR, ett par, 1800/1900-tal.

23857. LJUSPLÅTAR, ett par, 1800/1900-tal.

Mässing. Punsad dekor. En ljusarm. Höjd 59 cm.

Mindre bucklor och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bucklor och lagningar.

Antal besök: 2 085