GNISTSKYDD för kakelugn.

GNISTSKYDD för kakelugn.
2385676. GNISTSKYDD för kakelugn.

Mässing. Bredd 59, höjd 30 cm.

Smärre slitage, enstaka små bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 674