KÄLKE, PALL, FENDER, 1900-talets första hälft.

23853. KÄLKE, PALL, FENDER, 1900-talets första hälft.

Kälkens längd 84.

Slitage, sprickor, pallen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kälkens längd 84.

Antal besök: 1 052