SVANTE BERGH. "LANDSKAP ITALIEN".

2384969. SVANTE BERGH. "LANDSKAP ITALIEN".

Olja på duk, signerad och daterad 26, 55x47 cm.

Något ojämn duk.

Svante Bergh (1885–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ojämn duk.

Svante Bergh (1885–1946)

Antal besök: 1 080