OKÄND KONSTNÄR. Kvinna på bro. Olja på duk. 1900-tal.

23849. OKÄND KONSTNÄR. Kvinna på bro. Olja på duk. 1900-tal.

60 x 50 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 705