SOFFA, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt.

238456. SOFFA, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt.

Längd 208, bredd 67, höjd 103 cm.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 701