LUFTPISTOL, Marksman 1010 repeter, 1970-tal.

2384202. LUFTPISTOL, Marksman 1010 repeter, 1970-tal.

Luftpistol modell Marksman 1010 med magasin på 20 skott. Förmodligen tillverkad på 1970-talet.
Kaliber 4,5mm.
Längd cirka 22 cm.

Fungerande, originalkartong.

Tema

Antika vapen & Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 4,5mm.
Längd cirka 22 cm.

Fungerande, originalkartong.

Tema

Antika vapen & Militaria

Antal besök: 1 681