PÄLSJACKA, räv, Rehns Pälsvaror, Linköping, 1900-tal.

238345. PÄLSJACKA, räv, Rehns Pälsvaror, Linköping, 1900-tal.

Rygglängd 69 cm.
Ca. stl. 34.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 69 cm.
Ca. stl. 34.

Bruksslitage.

Antal besök: 724