SATSBORD, 3 delar, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940-tal.

238327. SATSBORD, 3 delar, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940-tal.

Skiva med rotfaner. Största bordets mått: Längd 59, bredd 45, höjd 52 cm.

Bruksslitage, minsta bordet med smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 228