FICKUR 3 st, urverk bland annat Omega och Elgin.

238309. FICKUR 3 st, urverk bland annat Omega och Elgin.

Ytterdiameter ca 5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterdiameter ca 5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 101