BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

23829. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Skiva av kolmårdsmarmor. Fanerad i mahogny, rosenträ och almrot. Dekor med intarsia och bronser. Höjd 80, längd 100, bredd 56 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fanerskador.

Antal besök: 969