VÄGGKLOCKA, Gustav Becker, 1900-tal.

238270. VÄGGKLOCKA, Gustav Becker, 1900-tal.

Urverk med pendel. Höjd: ca 97, Bredd: 42 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 180