SNURRFÅTÖLJ, brunt skinn.

SNURRFÅTÖLJ, brunt skinn.
238260. SNURRFÅTÖLJ, brunt skinn.

1900-talets andra hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Bruksslitage.

Antal besök: 883