MODELLBIL, Opel Kadett, Gama 461, West Germany. 1960-tal.

238202. MODELLBIL, Opel Kadett, Gama 461, West Germany. 1960-tal.

Plast samt metall. Orginalkartong. Längd bil 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 4 862